Turcja

Turcja bez wizy!

– Już nie 25$? Przecież wczoraj mówiła mi pani, że taki jest koszt wizy!? Znajomi, którzy jadą pojutrze do Turcji płacili 25 dolarów, dlaczego my mamy płacić więcej?

Jeszcze pod koniec 2019 roku Turcja informowała o podwyższeniu cen wiz dla turystów z Europy. Pojawiały się również pogłoski, że w najbliższym czasie wizy zostaną zniesione m.in. dla Polaków.

Turcja kusi hotelami o wysokim standardzie ze smacznym i zróżnicowanym jedzeniem. Każdy z nich ma nam do zaoferowania mnóstwo atrakcji i udogodnień dla rodzin z dziećmi. Hotelowe aquaparki, lunaparki, mini cluby dla naszych pociech, animacje, zachęcają nas do wyboru właśnie tego kierunku.

Turcja – kraj o wielu kolorach.

Zachwyca nas swoją historią. Tutaj zobaczymy mnóstwo zabytków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Niecodziennie widoki i wyjątkowy krajobraz zapierają nam dech w piersiach. Zostają w naszej pamięci na długi zimowy czas, gdy wracamy wspomnieniami.

Od marca bez wizy!

Z roku na rok Turcja cieszy się coraz większym powodzeniem. W tym sezonie obok Grecji była wybierana najczęściej przez polskich turystów.
Wczoraj Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło, że już od 2 marca 2020 Turcja znosi obowiązek wizowy dla obywateli Polski, Austrii, Belgii, Holandii, Hiszpanii oraz obywateli Zjednoczonego Królestwa.
W Turcji będzie można przebywać do 90 dni.

Dobra wiadomość, prawda? 🙂

Website | + posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *