* O MNIE *

Kilka słów o mnie…

bez kwarantanny

Mam na imię Karina, pracuję w branży turystycznej od 15 lat, moja pasja i praca to dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami dotyczących miejsc i hoteli jakie odwiedziłam w roli tajemniczego gościa.
Pochodzę z „turystycznej” rodziny. Wiele lat z dzieciństwa spędzałam w hotelach ponieważ moi rodzice związani byli z hotelarstwem przez ponad trzydzieści lat.

Skończyłam studia hotelarskie powiązane z turystyką zagraniczną (a jakby inaczej?;-) ), odbyłam praktyki w kilku hotelach zagranicznych, mieszkałam przez rok w Egipcie pracując w jednym z nadmorskich hoteli dzięki czemu dobrze poznałam również polskiego turystę i jego oczekiwania podczas wakacji.
Aktualnie mieszkam w Polsce 🙂
Kaina Sapieha

Dzięki temu, że od dziecka miałam styczność z turystyką i  hotelarstwem, wysyłanie Turystów na wymarzone wakacje w sprawdzone miejsca, sprawia mi ogromną radość 🙂 Potwierdzeniem tego, że wakacje były udane jest fakt, kiedy Twoi Turyści wracają do Ciebie co rok i jeszcze przyprowadzają swoich znajomych i rodzinę.

Każdy z nas marzy cały rok o wakacjach, każdemu z nas należy się odpoczynek… Po to pracujemy cały rok i odkładamy pieniądze, żeby spędzić urlop w warunkach i miejscu jakiego się spodziewamy.
 
Nie sztuką jest sprzedać wycieczkę w miejsce, którego się w ogóle nie zna, albo (o zgrozo!) opowiadanie samych plusów na temat złego hotelu lub nieciekawego miejsca. A takie również się zdarzają! Dla mnie „tacy” pracownicy biur podróży to zwykli sprzedawcy…
Dlatego postanowiłam zostać „tajemniczym gościem” 🙂 W tej roli jestem w stanie dowiedzieć się wszystko o hotelu.
Jadę jako ja… Karina, nie pracownik biura 🙂 jako zwykły turysta i tutaj dowiaduję się wszystkiego o hotelu, o jego standardzie, jakości i pracownikach. A przede wszystkim wiem, czy to jest hotel, do którego mogę z czystym sumieniem wysłać moich turystów.
O tej roli więcej piszę w osobnym poście „Praca jako Tajemniczy Gość – jak nim zostałam„, więc zapraszam do poczytania 🙂
Website | + posts